Väggspegel rotting

Väggspegel rotting
Väggspegel rotting

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, rotting, 1900-talets mitt, flätad rotting och böjd bambu, ca 132x60 cm

Smärre slitage

455003

2017-04-14