Charles Thomas Bale

Charles Thomas Bale
Charles Thomas Bale
Charles Thomas Bale
Charles Thomas Bale
Charles Thomas Bale
Charles Thomas Bale

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CHARLES THOMAS BALE (verksam omkring 1864-1891), England, stilleben med frukt samt fasaner,
signerad CT Bale, olja på duk, ca 52x76 cm

455007

2017-04-14