Slaglåsrevolver brittisk

Slaglåsrevolver brittisk
Slaglåsrevolver brittisk
Slaglåsrevolver brittisk
Slaglåsrevolver brittisk
Slaglåsrevolver brittisk
Slaglåsrevolver brittisk
Slaglåsrevolver brittisk
Slaglåsrevolver brittisk
Slaglåsrevolver brittisk
Slaglåsrevolver brittisk

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1800-talets mitt, fast självroterande pipknippe med 5 pipor, kaliber ca 16 mm, proof-stämplad, stomme med graverad dekor märkt George & John Deane, No 30 King William St. London Bridge, överliggande hane, säkring, bälteshake, nätskuren kolv, kolvdosa med graverat lock, längd 27,5 cm

ytrost

455012

2017-09-24