Skåp i rokokostil

Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft, betsad furu, beslag i mässing, höjd 195, 132x51 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

slitage

455023

2017-04-20