Blombänk 1900-talets mitt

Blombänk 1900-talets mitt
Blombänk 1900-talets mitt
Blombänk 1900-talets mitt
Blombänk 1900-talets mitt
Blombänk 1900-talets mitt
Blombänk 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMSTERBÄNK med spaljé, 1900-talets mitt, grönlackerad stomme i metall, lösa hyllplan trä, höjd ca 152, 86x24 cm

Smärre slitage

455027

2017-04-18