Fransk militär flintlåspistol

Fransk militär flintlåspistol
Fransk militär flintlåspistol
Fransk militär flintlåspistol
Fransk militär flintlåspistol
Fransk militär flintlåspistol
Fransk militär flintlåspistol
Fransk militär flintlåspistol
Fransk militär flintlåspistol

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, fransk, M. an 9, daterad 1813, besiktingsstämplar på kammarstycket, låset märkt Manuf Roy de Maubeuge, stock med stålbeslag, längd 25 cm

455032

2017-09-24