Max Book etsningar
Vollendet
2017-04-14
455035
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MAX BOOK, etsningar, 3 st., samtliga signerade och numrerade 2/10, tryckytans mått ca 16x40 cm