Fåtöljer i björk

Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Karl Johan stil, björk, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 44 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

slitage

455036

2017-04-20