Design Carl Malmsten gungstol

Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol
Design Carl Malmsten gungstol

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN (1988-1972), gungstol, brännmärkt, rödlackerad höjd ca 108 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

färgbortfall, slitage

455037

2017-04-20