Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, skiva med triangulärt rundad form med fanér i valnöt, bemålade oktagonalt fasetterade ben, höjd ca 58, 77x77 cm

Smärre slitage, senare bemålning

455040

2017-04-15