Rullklaffsekretär

Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, massiv betsad ek, 1900-talets första hälft, utdragsskiva med ytterligare utdragsskiva på sidan, 4 lådor, låsbar rullklaff, skyltmärkt Tranås Kontorsmöbler, höjd ca 110, 53x57 cm nyckel medföljer

Bruksslitage, bakstycket med borrat hål för elskadd

455041

2017-04-14