Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, jockey på häst, stämplad N.S. Fabrique Italie samt signerad, höjd inklusive sockel ca 30 cm

Smärre slitage

455063

2017-04-17