Jette Stoltz oljemålning

Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JETTE STOLTZ (1923-2010), "Mormors skrivbord", olja på duk, signerad Jette Stoltz, ca 116x114 cm

Ej inramad, ej uppspänd, avskavd färg på vissa ställen, gåvotext från konstnären a tergo

455067

2017-04-18