Jette Stoltz oljemålning
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JETTE STOLTZ (1923-2010), "Mormors skrivbord", olja på duk, signerad Jette Stoltz, ca 116x114 cm
Ej inramad, ej uppspänd, avskavd färg på vissa ställen, gåvotext från konstnären a tergo
455067
2017-04-18