Stolar sadelgjord

Stolar sadelgjord
Stolar sadelgjord
Stolar sadelgjord
Stolar sadelgjord
Stolar sadelgjord
Stolar sadelgjord
Stolar sadelgjord
Stolar sadelgjord
Stolar sadelgjord
Stolar sadelgjord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, sadelgjord, troligen 1930/40-tal, formböjd stomme i trä, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, patina, senare skruvar, viss skador

455068

2017-04-14