Ragnhild Nordensten

Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RAGNHIILD NORDENSTEN (1888-1951): Kvinna på häst, signerad och daterad R Nordensten 1917, olja på duk, ca 52x62 cm

smärre slitage

455075

2017-04-18