Spelbord i rokoko
2017-04-20
455082
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPELBORD, rokoko, 1700-tal, fanerat med ek, höjd ca 77, 108x74 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
omarbetat, slitage