Hildning Nyman oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HILDING NYMAN (1870-1937): "Blå skuggor", signerad, olja på pannå, 50x65 cm
Utställningsetiketter från Internationale Kunstausstellung 1913 Mûnchen, nr 6303 samt etikett Hilding Nyman Saltsjö-Dufnäs nr 3
455083
2017-04-14