Tore Ahnoff oljemålning

Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE AHNOFF (1917-2016): Ölandsmotiv, olja på duk, moinogramsignerad TA, 48x56 cm

455124

2017-04-15