Louise Bonfils oljemålning

Louise Bonfils oljemålning
Louise Bonfils oljemålning
Louise Bonfils oljemålning
Louise Bonfils oljemålning
Louise Bonfils oljemålning
Louise Bonfils oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUISE BONFILS (1856-1933): "Ablahamn Kullen", signerad och daterad 1905?, olja på duk, 48x81 cm

455133

2017-04-15