Lasse Lindqvist akvarell

Lasse Lindqvist akvarell
Lasse Lindqvist akvarell
Lasse Lindqvist akvarell
Lasse Lindqvist akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE LINDQVIST (1924-1998): "Carniteria", akvarel, signerad Lasse Lindquist, 40x51 cm

Smärre reva, veck

455153

2017-04-15