Frédéric Bouché mapp med 3 färglitografier
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRÉDÉRIC BOUCHÉ (1948-2000), Les Demoiselles, mapp med 3 originallitografier, signerade Frédéric Bouché samt numrerade EA 8/25, utgivna av Michel Bohbot, Vision Nouvelle, Paris 1977, bladstorlek ca 40 x 35 cm
455154
2017-04-15