Sune Skote oljemålning

Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUNE SKOTE (född 1909): "Natt Muzzano" monogramsignerad och signerad Skote, olja på duk, 40x69 cm

455167

2017-04-15