Yrjö Kukkapuro fåtöljer Haimi 416
2017-04-15
455178
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer, 1 par, modell Haimi 416, för Haimi, Finland, fot i gjuten vitlackerad aluminium, klädda i grön manschester, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, klädseln med skador, torkad stoppning