Yrjö Kukkapuro fåtöljer Haimi 416
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer, 1 par, modell Haimi 416, för Haimi, Finland, fot i gjuten vitlackerad aluminium, klädda i grön manschester, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, klädseln med skador, torkad stoppning
455178
2017-04-15