Yrjö Kukkapuro fåtöljer Haimi 416

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer, 1 par, modell Haimi 416, för Haimi, Finland, fot i gjuten vitlackerad aluminium, klädda i grön manschester, sitthöjd ca 43 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, klädseln med skador, torkad stoppning

455178

2017-04-15