Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHNNY MATTSSON, skål, 1950/60-tal, snidat och svartbetsat trä, monogramsignerad, höjd ca 11, längd 48 cm
455179
2017-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här