Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG BLOMBERG (1901-1970): Flicka på häst, signerad Stig Blomberg, relief, terrakotta, höjd 72 cm
Enstaka nagg
455188
2017-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här