Valtand

Valtand
Valtand
Valtand
Valtand
Valtand
Valtand

Klubbat för:

4 000 SEK

2 500 SEK

VALTAND, "Scrimshaw", 1800-tal, graverad dekor av segelfartyg, längd 15 cm
Skador: Naturliga defekter

455195

2017-04-18