Ruth Milles brons
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
RUTH MILLES (1873-1941): Bellman, signerad och daterad Ruth Milles 1909, gjutarstämpel Herman Bergman Fud, märkt SHT Carl Michaelpriset 1910 till Johannis Berger, brons, höjd ca 31, längd 26 cm
455198
2017-04-15