Ruth Milles brons

Ruth Milles brons
Ruth Milles brons
Ruth Milles brons
Ruth Milles brons
Ruth Milles brons
Ruth Milles brons
Ruth Milles brons
Ruth Milles brons
Ruth Milles brons
Ruth Milles brons

Klubbat för:

12 500 SEK

15 000 SEK

RUTH MILLES (1873-1941): Bellman, signerad och daterad Ruth Milles 1909, gjutarstämpel Herman Bergman Fud, märkt SHT Carl Michaelpriset 1910 till Johannis Berger, brons, höjd ca 31, längd 26 cm

455198

2017-04-15