Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
INGRID DESSAU, matta, rölakan, geometrisk dekor på röd och orange botten, signerad ID, 191 x 128 cm
Mindra skador, slitage
455201
2017-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här