Ingrid Dessau matta

Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGRID DESSAU, matta, rölakan, geometrisk dekor på röd och orange botten, signerad ID, 191 x 128 cm

Mindra skador, slitage

455201

2017-04-20