Walter Bengtsson

Walter Bengtsson
Walter Bengtsson
Walter Bengtsson
Walter Bengtsson

Klubbat för:

7 200 SEK

4 000 SEK

WALTER BENGTSSON (1927-1998): Komposition, signerad Walter Bengtsson och otydligt daterad, olja på duk 76x58 cm

455202

2017-04-18