Design Åke Holm skulptur i stengods

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), skulptur, glaserat stengods, signerad Åke Holm, höjd ca 28 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

455215

2017-04-20