Birger Ljungquist akvarell

Birger Ljungquist akvarell
Birger Ljungquist akvarell
Birger Ljungquist akvarell
Birger Ljungquist akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Lördagsdansen, signerad Birger Ljungquist, akvarell, ca 33x25 cm

455217

2017-04-15