Design Hans Hedberg Biot

Design Hans Hedberg Biot
Design Hans Hedberg Biot
Design Hans Hedberg Biot
Design Hans Hedberg Biot
Design Hans Hedberg Biot
Design Hans Hedberg Biot
Design Hans Hedberg Biot
Design Hans Hedberg Biot
Design Hans Hedberg Biot
Design Hans Hedberg Biot
Design Hans Hedberg Biot
Design Hans Hedberg Biot

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS HEDBERG (1917-2007), skulptur i form av vaser, Biot, Frankrike, starkeldsfajans, gulbrun glasyr, signerad, höjd 15-22,5 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

tillverkningsdefekter

455237

2017-04-20