Trädgårdsskulptur

Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-tal, betong, i form av kvinna med korgar, på postament, total höjd ca 173 cm

Slitage, ställvist hårt

455241

2017-04-15