Karin Karlsson oljemålning

Karin Karlsson oljemålning
Karin Karlsson oljemålning
Karin Karlsson oljemålning
Karin Karlsson oljemålning
Karin Karlsson oljemålning
Karin Karlsson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN KARLSSON (1897-1979): Stilleben med blommor, signerad, signerad och daterad 1941olja på duk, 41x50 cm

455245

2017-04-15