Pilgrimskrus

Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus
Pilgrimskrus

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PILGRIMSKRUS, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, med hänklar i form av drakar, dekor av lotusslingor i underglasyrblått, höjd ca 25 cm

Båda med lagningar

455246

2017-04-15