Korkarbete 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

KORKARBETE, 1800-talets andra hälft, föreställande slottet Warberg, rammått ca 41x47 cm

Smärre skador

455247

2017-04-15