Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PRAKTSKÅL/ SKÅL PÅ FOT SAMT VINKYLARE, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, slipad dekor, höjd ca 38 alt höjd 18 resp 22 cm
Smärre nagg
455292
2017-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här