Praktskål skål på fot vinkylare 1800-talets andra

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRAKTSKÅL/ SKÅL PÅ FOT SAMT VINKYLARE, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, slipad dekor, höjd ca 38 alt höjd 18 resp 22 cm

Smärre nagg

455292

2017-04-15