Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, alabaster, skuren dekor, förgylld urtavla med romerska siffror, höjd ca 38, 21x12 cm

Skadad dekordel (urna) medföljer, fodralet med skador, nyckel och pendel saknas

455298

2017-04-15