Fotogenlampa 1800-tal

Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1880-tal, gjutjärn, vit glaskupa, höjd med brännare 66 cm

Bruksslitage

455299

2017-04-15