Lockurnor Kina

Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, lergods, Kina, 1800-tal, grön glasyr, höjd ca 23 cm

Slitage

455313

2017-04-15