Sockerskål WMF
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOCKERSKÅL med lock, WMF, Würtembergische Metallwarenfabrik, omkring 1900, vitmetall, med blå glasinsats, hänklar i form av lejonmaskaroner, höjd 31 cm
Glasinsatsen med en kantnagg, slitage
455314
2017-04-15