Sockerskål WMF

Sockerskål WMF
Sockerskål WMF
Sockerskål WMF
Sockerskål WMF
Sockerskål WMF
Sockerskål WMF
Sockerskål WMF
Sockerskål WMF
Sockerskål WMF
Sockerskål WMF

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKÅL med lock, WMF, Würtembergische Metallwarenfabrik, omkring 1900, vitmetall, med blå glasinsats, hänklar i form av lejonmaskaroner, höjd 31 cm

Glasinsatsen med en kantnagg, slitage

455314

2017-04-15