Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VINSTÄLL, 2 dlr, 1900-tal, klassisk modell i furu och galvaniserad plåt, för 150 resp. 200 flaskor, höjd ca 110-146, bredd 145-135 cm
Bruksslitage, smärre skador
455329
2017-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här