Vinställ 2 dlr

Vinställ 2 dlr
Vinställ 2 dlr
Vinställ 2 dlr
Vinställ 2 dlr
Vinställ 2 dlr
Vinställ 2 dlr

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VINSTÄLL, 2 dlr, 1900-tal, klassisk modell i furu och galvaniserad plåt, för 150 resp. 200 flaskor, höjd ca 110-146, bredd 145-135 cm

Bruksslitage, smärre skador

455329

2017-04-16