Vinställ

Vinställ
Vinställ
Vinställ
Vinställ
Vinställ
Vinställ

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINSTÄLL, 1900-tal, klassisk modell i furu och galvaniserad plåt, för 168 flaskor, höjd ca 72 längd 230 cm.

Bruksslitage, smärre skador

455330

2017-04-16