Assietter Kosta Odelberg Junior

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOSTA, "Odelberg Junior", assietter, 9 st., Kosta 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt stjärnor och brodyr i guld, diameter ca 15 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

455335

2017-04-20