Assietter Kosta Odelberg Junior
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOSTA, "Odelberg Junior", assietter, 9 st., Kosta 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt stjärnor och brodyr i guld, diameter ca 15 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
455335
2017-04-20