Design Arthur Andersson vas Vallåkra

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR ANDERSSON, vas, Vallåkra, stengods, glaserad i brunt, ristad dekor, signerad Vallåkra AWA, höjd 24 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

455346

2017-04-20