Design Vicke Lindstrand vas Kosta

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1993), Kosta, vas, signerad LG 2350, graverad med fiskar, höjd ca 27 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

obetydliga fotnagg

455368

2017-04-20